SSS

Kazanç Hak Edişim Nasıl Hesaplanmaktadır?

Numarabiz, size tahsis edilen numara üzerinden gerçekleşen tüm görüşmeleri saniye esasında hesaplar ve bu raporunuza yansımaktadır. Örneğin 60 saniye süren bir aramanın ardından 10 dakika süren bir görüşme gerçekleşti. Raporunuza 60 sn + 600 = 660 sn (11 dakika) olarak yansıyacaktır. Bu görüşme neticesinde 6,63 TL kazancınız oluşacaktır. Numarabiz tarafından sağlanan numara ile dakikada 0,63 TL kazanırsınız.

Nasıl Kazandıran Numara Sahibi Olabilirim?

Numarabiz'den numara talep etmek için kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Kayıt ücretsizdir. Kaydınızı tamamladıktan sonra siteye üye olarak giriş yaparak, "Numara TalepEt" formunu doldurmanız yeterlidir. Numara talepleri değerlendirilmeye alındığından, size numara sağlanması için kayıtta belirttiğiniz e-posta adresi ile sizinle ek bilgi talebi için bağlantı kurulabilir. Bu süreç 3 ile 5 işgünü sürmektedir. Bu nedenle numara talebinizde lütfen aşağıdaki başlıklarda açıklama ekleyiniz. 1. Web siteniz adresi. (URL) veya tanıtım mecra/mecralarınızın tarifi. 2. Web sitenizin kategorisi. (Adult mu?) 3. Mevcut aylık tekil ziyaretçi sayınız. 4. Mevcutta veya daha önce numara tanıtımı yaptınız mı? Eğer cevabınız evet ise kaç dakika yapıyordunuz?

Numara Tanıtımında Kısıtlamalar Nelerdir?

Numara tanıtımı için SMS gönderimi kesinlikle yasaktır. Alıcı listesinde yer alan kişiler web sitenizin üyesi olsalar dahi. Ücretsiz 5 dakika ve benzeri yanıltıcı bilgilendirmeler, "ucuz hat" vs. ibareler hesabınızın askıya alınma nedenidir. Bu kurala uymayan üyelerin hesapları askıya alınır ve ödemeleri gelebilecek şikâyetlere karşı yasal nedenlerle asgari 6 ay bekletilir veya ödenmeyebilir.

Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Tumblr vd. sosyal medya mecraları ile Forum, web sitesi, wap/mobil site gibi alanlarda banner, tekst (yazı), fotoğraf üzerine numara yazımı gibi metotlarla tanıtım yapılabilir. Ancak tanıtımlarda aşağıdaki konulara dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu tanıtımlarım yasal sorumluluğu size ait olduğundan ötürü her hangi bir sorun yaşamamanız için yasal tavsiye mahiyetindedir.

Yasal Uyarılar: - Numara tanıtımlarında yerli/yabancı ünlü isimlerin veya sosyal medya üzerinden temin edilebilen gerçek insanların yer aldığı fotoğraflar kullanmayın. - Ücretsiz, ucuz, bedava, hesaplı vd. fiyat hizmet bedeli konusunda yanıltıcı beyanlar içeren başlık, içerik kullanmayın. - Sosyal medya hesaplarında 18 yaş altındaki çocuk ve gençlere kötü örnek teşkil edebilecek, müstehcen ve yasalarca yasaklanmış görselleri kullanmayın.

Yukarıda tarif edilen veya öngörülemeyen uygulamaların sosyal medya veya yayıncı olmanız nedeniyle size uygulanabilecek cezai yaptırımları olabilir.

Numarabiz Sayesinde Nasıl Gelir Elde Edebilirim?

Numarabiz tarafından sağlanan numara ile dakikada 0,63 TL kazanırsınız. Ödemelerinizi haftalık olarak tanımlı banka hesabınıza alırsınız. Numarabiz tarafından sağlanan numara, canlı sohbet servisi sunmaktadır. Sahip olduğunuz web sitesi üzerinden banner, tekst, görsel vd. sunum formatlarıyla size tahsis edilen numaranın ziyaretçileriniz tarafından aranmasını sağladığınızda, gelir elde edersiniz. Web sitenizin ziyaretçileri telefon numarasını aradığında, Numarabiz’in sohbet operatörleri ile görüşürler. Bu görüşmelerin her saniyesi size kazanç sağlar. Web sitesi haricinde Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Tumblr, Forum ve blog üzerinden de numara tanıtımı yapabilirsiniz. Bu tanıtımlarda ücretsiz, bedava gibi yanıltıcı ibarelerin kullanılması yasaktır. Ayrıca tanıtım amacıyla SMS gönderimi yasaktır. Tespitinde üyelik iptal edilir ve ödeme yapılmayacaktır. Numaranızı tanıtırken 00322 XXX XX XX gibi başında çift sıfır olacak şekilde tanıtımlarınızda yazınız. Başında 00 olmadan numara aranamaz. + yazılması birçok kullanıcı tarafından anlaşılmamaktadır.

Raporlama Anlık Mıdır?

Raporlama tüm dünyada olduğu gibi 2 sn'de bir kendini güncellemektedir. Çünkü hali hazırda süren çağrılar olabildiğinden, sistem 20:00’da gelen bir çağrıyı raporunuza 20:02’de yansıtacaktır.

Ödemeyi Ne Zaman Yapıyorsunuz?

  • Ödemeler sadece panelinizde belirtmiş olduğunuz ödeme yöntemi ile her hafta bitiminde Pazar 00:00'da hesap kesim işlemi sonrası alt limiti geçen ve faturası oluşturulan üyeler için her haftanın 2. ve 3. iş günlerinde mesai saatleri içerisinde yapılmaktadır.
  • Ödemeler sadece 100 TL üzeri alacaklar için yapılır.
  • Banka hesap bilgilerinizi üye panelinizden ödeme ayarlarım > ödeme bilgilerim > sekmesinden güncelleyiniz ve lütfen formda bulunan tüm alanları eksiksiz doldurun. Girilen verilerde yapacağınız hatalardan dolayı oluşacak problem/gecikme gibi durumlarda sorumluluğu size aittir. 
  • Bir önceki maddede belirtilen şekilde üye paneline ödeme bilgilerini eklemeyen üyelerin ödemeleri yapılmamaktadır. Ödeme bilgilerini e-posta/WhatsApp vb. kanallar aracılığı ile gönderen üyelerin başvuruları dikkate alınmamaktadır. Güncel ödeme bilgileriniz en geç ödeme alacağınız hafta Pazar 20:00'a kadar üye panelinize eklenmek zorundadır.
  • 7 gün içerisinde toplam 100 dakika üretim yapamayan üyelerin numaraları sistem tarafından otomatik olarak geri alınmaktadır. 
  • Numarası kotayı geçemediğini için sistem tarafından geri alınan üyeler hak edişleri numaraları alındıkları andan sonraki ilk Pazar günü ödeme talebi oluşturmak şartı ile sadece 50₺ üzerindeyse o haftaya ait 100₺ barajını aşmış üyelerin ödemeleri tamamlandıktan sonra ödenmektedir.
  • Kotayı dolduramadığı için numarası geri alınan üyelerin ödemeleri sadece havele/eft ile yapılmaktadır.

Dakikalar ile Arama Yapılabilir Mi?

Servis bedeli tarafiye ek 4.95₺, yurt dışı veya yurt için paketteki dakikalar ile çağrı yapılamaz. Sohbet hattı hizmeti almak isteyen müşterilerinizin hattı yurtdışı aramalarına açık olmalıdırı ve servis almak isterlerse ödeyecekleri tutar faturalarına ek dakikası 495 kuruş şeklindedir.

Ne Kadar Kazanırım?

• Size atanan numara ile net dakikada 0,63 TL (63 kuruş) hak ediş kazanacaksınız. 

Üyeliğimi ve Bilgilerimi Silebilir Miyim?

Hayır, silemezsiniz. Destek, istatistik ve işlem geçmişinin korunması adına hesap bilgileri silinmemektedir, sitemiz üzerinden destek talebi oluşturarak hesabınızın dondurulmasını talep edebilirsiniz. 

  • Hesap bilgileriniz gerekli yasalar kapsamında içüncü şahıslar ile kesinllikle paylaşılmaz.,
  • Numarabiz.com'a üye olduğunuzda bilgilerinizin sadece; tanıtım, reklam, kampanya, promosyon, duyuru vb. pazarlama faaliyetleri kapsamında kullanılması ile sınırlı olmak üzere, Numarabiz.com'un ve Numarabiz.com'un sahibi olan firmanın(İstanbul Pazarlama ve Telekominikasyon A.Ş.)kendisine ait iletişim, portföy durumu ve demografik bilgilerini iştirakleri ya da bağlı bulunduğu grup şirketleri ile üyeye ait olan adı-soyadı, adresi, telefon numarası, cep telefonu, e-posta adresi gibi bilgilerin paylaşılmasına muvafakat ettiğinizi kabul ve beyan edersiniz. Bu kişisel bilgiler firma bünyesinde müşteri profili belirlemek, müşteri profiline uygun promosyon ve kampanyalar sunmak ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilmektedir.
Whatsapp Destek x Mesaj yazmak için Tıklayın